Działamy od 2007 roku. Jesteśmy Partnerem Premium Google. Od początku istnienia firmy naszym celem jest precyzyjne kierowanie ruchu na serwisy Klientów. Profesjonalne, a zarazem kreatywne podejście, wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, a także aktywna polityka sprzedaży oparta o filozofię partnerskiej współpracy pozwoliły nam na szybkie pozyskanie szerokiego grona Klientów – małych i średnich firm stanowiących przekrój praktycznie wszystkich branż.

Już po trzech latach obecności na rynku, w 2010 roku stanęliśmy na najwyższym podium ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Google w ramach projektu „Internetowa Rewolucja”, który polegał na pozyskaniu jak największej liczby klientów w określonym czasie. Zwyciężyliśmy w kategorii Agencje TOP, a tym samym dołączyliśmy do grona największych i najszybciej rozwijających się agencji marketingu internetowego w Europie. To wszystko osiągnęliśmy bez przeobrażenia się w wielką korporację, która siłą rzeczy kontakt z rzeczywistością rynkową, w ramach której działają jej Klienci.

Naszą siłą są doświadczeni i certyfikowani pracownicy, których zaangażowanie pozwala nam stale rozszerzać wachlarz usług i podążać za najnowszymi rozwiązaniami i trendami w marketingu internetowym. Jako Opiekunowie Klienta z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając szybką reakcję na Twoje potrzeby. Zawsze chętnie odpowiadamy na maile, telefony, spotykamy się z Partnerami w biurze.

Satysfakcja Partnerów jest dla nas priorytetem

Od początku istnienia firmy hołdujemy tej zasadzie i postępujemy zgodnie z dewizą „korzyść przynosi korzyść”. Umiejętnie rozpoznane potrzeby Klienta oraz doskonale sprofilowane kampanie, które przynoszą naszym Partnerom wymierne korzyści przekładają się na długofalową współpracę z Business Sens. Wartość dodaną stanowi możliwość budowania relacji z Opiekunem Klienta, który zajmuje się zarówno budowaniem jak i prowadzeniem strategii reklamowej swoich Partnerów. W Business Sense Opiekunowie zmieniają się bardzo rzadko – zawdzięczamy to odpowiedniej kulturze pracy, dzięki której cieszymy się wysoką stabilnością zatrudnienia.
0
Klientów
Działając na potrzeby bardzo różnorodnych branż tworzymy indywidualne programy reklamowe dla blisko 3 500 Klientów. Dzięki temu doskonale orientujemy się w bieżącej specyfice krajowego rynku, co pozwala na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz tutaj: polityka prywatności
Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz tutaj: polityka prywatności